Мешканці Мукачева потерпають від "розборів польоту", які любителі випити регулярно влаштовують під вікнами багатоквартирних будинків.
Зокрема, на п'яних "відпочивальників" скаржаться мешканці будинків на вулиці Росвигівській. Відеоролик, зроблений очевидцями, публікують у соціальних мережах.
"Кожний день палять вогонь, сваряться і кричать на мусорці біля педучилища між 2 і 3 будинком на Росвигівській", - пише користувач Kristian в одному із Telegram-каналів.
Тим часом у Києві п'яний чоловік посварився з дружиною і розгромив кілька припаркованих авто. Повідомляється, що ввечері 23 грудня в Києві на Софіївській Борщагівці чоловік у стані алкогольного сп'яніння посварився з дружиною і вирішив вимістити агресію припаркованих автомобілях.
Нагадаємо, у Тернополі вандали тероризують героя АТО після смерті: "У кого рука піднялася?»
ТЦК оновили списки: кого з чоловіків не чіпатимуть до кінця літа
У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних
Гороскоп на тиждень 30 червня-5 липня для всіх знаків Зодіаку: напад на Раків, таємниці Овнів та байдужість Риб
Зробили ремонт у квартирі - очікуй штраф чи повістку до суду: про що мають знати українці
Як повідомляв Знай, п'ятирічний малюк страждав від виховательки в дитсадку: гасила сірники об руку і била по голові.
Знай писав, в Дніпрі від рук Шкуродерів загинули десятки малюків: "Розсипали отруту по галявині". Як стало відомо, масове цькування сталося 12 листопада. Там загинули 15 бездомних і 8 домашніх собак. Як розповідають місцеві жителі, вночі невідомі розсипали отруту на галявині, де гуляють з собоками.