Комунальники "Вінницяоблводоканалу" у Facebook відкрито заявили про катастрофічний стан справ.
У своєму посту вони розповіли, що троє працівників, які відпрацювали 17 годин на ремонті водопроводу, наступного дня знову вийшли на зміну. Не тому, що їх змусили, а тому працювати більше нема кому.
Така ситуація – не лише у Вінниці, а й у всій країні. Через мобілізацію робітники масово звільняються, побоюючись зустрічі з ТЦК чи поліцією. Навіть попри "бронювання" співробітників, комунальні служби продовжують втрачати спеціалістів.
Додає проблем та корупція. Виділені на ремонт інфраструктури гроші далеко не завжди сягають виконавців, що ставить комунальні підприємства на межу виживання.
До школи у суботу: дітлахам впровадили 6-денний навчальний тиждень
ТЦК масово мобілізують пенсіонерів у жовтні: кому варто готуватись
Пенсія буде доступна лише одиницям: нові вимоги до мінімального стажу
ПФУ змінив правила виплат: як тепер перевірятимуть пенсіонерів
Якщо ситуація не зміниться, українці ризикують зіткнутися не лише з відключеннями світла, а й із нестачею води що може призвести до гігієнічних та санітарних проблем. Адже що менше робочих рук – то довше усуваються аварії і тим складніше підтримувати водопостачання.
Нагадаємо, влітку газ може підскочити одразу на кілька гривень: скільки платитимемо
Раніше ми писали про те, що централізоване опалення йде в минуле: що чекати мешканцям багатоповерхівок
Крім того, в українців можуть відібрати житло: коли можливе виселення