Тарифи на централізоване водопостачання не захищені мораторієм, тому їхнє коригування не заборонено на законодавчому рівні.
Так, стало відомо, що у Киселівській громаді, неподалік Чернігова, запланували серйозне підвищення вартості послуг водоканалу - більш ніж у 2,5 раза. Про це йдеться у сюжеті "Суспільного".
Директор місцевого КП "Благоустрій" Владислав Войнилович пояснив, що чинний тариф для побутових споживачів став збитковим і не покриває витрати підприємства.
Місцевим мешканцям хочуть підняти плату за водопостачання більш ніж 2,5 раза – з нинішніх 26 гривень до 69 гривень за кубометр. Побутові споживачі обурені можливим подорожчанням.
Три місяці на подання документів: хто з українців ризикує втратити частину пенсії
"Давайте трошки поживемо": Євген Кошовий прокоментував закриття "Квартал 95"
Зайві "квадрати" обійдуться дорого: кого змусять платити податок на квартиру
Один із головних "пожирачів" електроенергії: як користуватися бойлером, щоб не переплачувати
"У мене за місяць в середньому розходиться п'ять кубів води. Зараз я платила 130 гривень в місяць, а тепер я буду платити 350 гривень. Це майже в три рази дорожче. Абсолютно не обґрунтований тариф", - каже місцева мешканка.
Під тиском населення місцева влада заявила про плани розглянути можливість покривати різницю у тарифах за рахунок бюджету громади.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, настав час оновлювати тарифи: водоканальники хочуть, щоб споживачі платили вдвічі більше.
Також наш портал інформував, у кращому разі на 20%, у найгіршому – на 70%: тарифи на комуналку можуть піти на зліт.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, опалення, гаряча та холодна вода: споживачі отримали важливе попередження від комунальників.