На Закарпатті відомий цвинтар "Берегово" люди планомірно перетворюють на смітник.

Про це на своїй сторінці Facebook пише Олександр Дуфинець і зазнчає, що проблему має вирішувати громада, бо це питання не однієї людини.

Свої слова чоловік підкріплює "живописними" фото.

"Чого люди не поважають своїх померлих , чому не поважають самих себе і оточуючих ? Що заважає, віднести своє сміття, до встановлених для цього контейнерів ? Невже ті, хто кидає собі просто під ноги непотріб, робить так само й в себе дома ? Схаменіться!", - пише Олександр.

Чоловік вважає, що до вирішення проблеми також має підключитися місцева влада.

"Натомість ті хто слідкує за дотриманням порядку на цвинтарі, можуть вплинути на ситуацію , встановивши певні роз'яснювальні банери, або ж таблички з проханням : "Не смітити"! Виховання для того , щоби бути свідомим та підвищення рівня культури , так необхідні для наших людей!", - зазначив Олександр.

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, раніше під Одесою накрили розкрадача гробниць, страшну "колекцію" зберігав вдома: подробиці жаху

Популярні новини зараз

Серпень готує гарячий фінал літа: де опадів буде найменше

Суд повернув пенсіонеру доплату 2000 грн: ПФУ платив лише 475 грн і програв

Грошей вистачить лише на місяць: українських військових можуть залишити без зарплати

Чоловікам закривають в'їзд до ЄС: тимчасовий захист скасовують

Показати ще

Як повідомляв портал Знай.ua, на Донбасі розкрадач гробниць вкрав з храму чудодійні мощі

Також Знай.ua писав, що розкрадачів гробниць затримали на Харківщині