Попри складну економічну ситуацію, найближчими місяцями підвищення тарифів на комунальні послуги для населення не планується. Про це заявив директор енергетичних програм Центру Разумкова Володимир Омельченко в ефірі "Ранок.LIVE".
Головна причина утримання тарифів – політичний контекст. За словами експерта, вибори в Україні очікуються вже наступного року, і влада не ризикуватиме підвищенням цін для побутових споживачів у такий чутливий момент.
"Я думаю, ніхто цього робити не буде, оскільки очікуються протягом наступного року вибори в Україні. Для політиків це смертельно і немає ні економічно, ні політичних підстав для підвищення цін для населення", - вважає Володимир Омельченко.
Що буде з тарифами у майбутньому
Попри стабільність у короткостроковій перспективі, фахівець вважає, що в довгостроковому плані зростання все ж таки можливе, зокрема, через прагнення вирівняти ціни для всіх категорій споживачів.
Заберуть до 20% вашої пенсії: пенсіонерів застерегли від втрати частини грошей
Пенсіонерам виплатять надбавки: хто може отримати 1180 гривень
Практично друга пенсія: літні українці отримають значну надбавку
Торкнеться клієнтів усіх банків: в Україні з 1 серпня нові правила розрахунку карткою
"Хоча в перспективі, я думаю, що ціни будуть рухатися для комерційного сегмента, знижуватися. Для населення вони трошечки можуть підвищуватися, щоб була приблизно однакова ціна для всіх сегментів", - вважає Володимир Омельченко.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, платіжки залишать без грошей на їжу: в Україні оновили частину комунальних тарифів.
Також наш портал інформував, обман у кожній платіжці: українці в рази переплачують за комунальні послуги.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, списання боргів за комуналку: коли це можливо, які документи потрібні і куди звертатися.