Ромська художня творчість на Закарпатті продовжує себе розвивати і вдосконалювати. 12 вересня у с. Ратівці поблизу Ужгорода почала своє навчання художня школа Ром-Арт.
Деталі дивіться у сюжеті "Першого Кабельного".
Засновник Ром-Арту вже близько трех років навчає дітей художньому мистецтву. Чоловік вирішив і надалі розвивати творчу на Закарпатті.
Пан Тиберій Йонаш, колись випускник Мукачівської художньої школи, закінчив Ужгородський коледж мистецтв. Чимало його полотень знаходиться у приватних колекціях різних країн світу. Своїм талантом чоловік ділиться з учнями, серед яких чимало ромських дітей.
"Я так підготовлюю їх, щоб вони змогли в любу академію поступити. І є такі діти, що зможуть через два роки поступити в любий коледж чи академію і вони думають про це. І я хочу підтримувати їх, тому що це важливо для ромської громади і для ромської нації, щоб вони мали спеціальність", - розповідає пан Йонаш.
"Найстрашніше, що це початок": відома астрологиня попередила українців про небезпеку
Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї
Учні можуть створювати картини у будь якому жанрі. В середньому це діти від 8 до 14 років.
Зі слів керівника школи художника Тиберія Йонаша навчання дітей мистецтву, це сенс його життя. Його головна мета розкрити талант цих дітей, популіризувати ромську культуру, виводити її на новий рівень, допомогаючи в першу чергу талановитій молоді.
Нагадаємо, що у Тернополі директор "запечатала" школу від поліцейських: "Он, у нас - урок!"
Як повідомляв портал Знай.uа, маленький українець увірвався до Книги рекордів неймовірними здібностями: "Десять музичних інструментів"
Також портал Знай.uа писав, що хмельницьких школярів годують по-новому в розпал пандемії: "Лимонад з імбиру і побільше фруктів"