Військовозобов'язаним українцям з відстрочкою від мобілізації варто контролювати її терміни дії та за необхідності вчасно подавати документи до ТЦК.

Адвокат Юрій Айвазян пояснив на порталі "Юристи.UA", коли краще подавати документи, щоб не опинитись у ситуації, коли попередня відстрочка вже не діє, а нова ще на розгляді.

ТЦК. Фото: скрін youtube

За словами фахівця, заяву на продовження можна подавати приблизно за тиждень до завершення чинної відстрочки. Цього часу зазвичай достатньо, щоб не втратити право на законну відстрочку.

Юрій Айвазян уточнив, що відстрочка від мобілізації діє лише протягом терміну, визначеного підставами, на яких вона була надана, і не довше за період загальної мобілізації, визначений указом президента.

Популярні новини зараз

Кінець війни в Україні до 31 грудня 2025 року: найпотужніший прогноз, який змінює все

Перевірки ТЦК насправді незаконні: що не мають права вимагати

Перекази на картку: змусять платити податки навіть за членів родини

Гроші знайдуть на іншій карті: як з 1 серпня зміниться безготівкова оплата для всіх українців

Показати ще

Візит до ТЦК, скріншот: YouTube

Якщо мобілізацію продовжують, то й відстрочка автоматично продовжується, але тільки до того моменту, поки не зникають підстави для її надання.

Проте на практиці автоматичне продовження не завжди відбувається. Щоб раптово не залишитися без відстрочки, слід відстежувати терміни її дії та при необхідності своєчасно звертатися до ТЦК.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, гребтимуть вдвічі більше людей: нардеп попередила про посилення мобілізації - за яких умов.

Також наш портал інформував, 15 днів на оплату: що загрожує українцям за ігнорування штрафу від ТЦК – юрист розповів про наслідки.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, військовозобов'язані хапаються за голову: "Резерв+" самостійно виписує штрафи за порушення, яких не було.