Російські атаки на територіальні центри комплектування та соціальної підтримки (ТЦК і СП) змушують командування Сухопутних військ переглядати підходи до організації їхньої роботи. Про це розповів представник Сухопутних військ Віталій Саранцев в етері "Говорить великий Львів".

ТЦК / фото: КиївВлада

За його словами, наразі розглядається кілька варіантів організації роботи військкомів, щоб забезпечити безпеку працівників ТЦК та відвідувачів. Серед можливих рішень:

Розподіл співробітників по різних локаціях - це означає, що працівники ТЦК виконуватимуть свої обов’язки в різних місцях, мінімізуючи скупчення персоналу в одній будівлі.

Запровадження дистанційного обслуговування - частину функцій центрів можуть перевести в онлайн-режим, щоб зменшити потребу у фізичній присутності громадян.

Популярні новини зараз

Гроші більше не прийдуть на картку: щомісячні виплати скасують, якщо не виконаєте нові умови

Ці 7 порушень стають підставою для розшуку ТЦК: перевірте чи є ви у списку

Не вважається поборами: школам дозволили брати гроші з батьків – за які послуги

Гроші прийдуть окремо від пенсії: українці можуть отримати допомогу, про яку мало хто знає - інструкція

Показати ще

Поглиблення цифрової трансформації - активне використання цифрових рішень допоможе спростити адміністративні процеси та скоротити обсяг паперової роботи.

Як зазначив Саранцев, всі ці кроки спрямовані на посилення безпеки та підвищення ефективності роботи ТЦК в умовах постійної загрози з боку росії.

ТЦК. Фото: скрін youtube

Нагадаємо, з початку липня в Україні почастішали випадки російських атак на будівлі ТЦК. Так, 3 липня окупанти завдали удару по ТЦК у Полтаві. Тоді загинули двоє людей, а близько 50 громадян отримали поранення. Через кілька днів був атакований ТЦК у Кременчуці, але, на щастя, обійшлося без жертв.

7 липня ворог атакував обласний ТЦК у Запоріжжі. Внаслідок цього постраждали 10 громадян. У той же день удар було завдано і по обласному ТЦК у Харкові. Там також поранення отримали 11 осіб."