Військова частина 2276 Національної гвардії України, яка базується в Сумській області, оголосила тендер на закупівлю партії протиударних щитів загальною вартістю майже 31 мільйон гривень. Закупівля зареєстрована в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Нацгвардія оголосила тендери на закупівлю спорядження, яке використовується під час забезпечення громадського порядку. Йдеться про 5 тисяч гумових кийків, 5 тисяч пар кайданок, 1,5 тисячі щитків для рук і ніг, а також 5 тисяч протиударних щитів. Більшість тендерів уже завершені. Постачальниками стали, зокрема, ТОВ "УНТК" і ТОВ "Укроборонекспорт". Постачальника протиударних щитів наразі не обрано.

Закупівлі Prozorro

Закупівлі Prozorro

Раніше ця військова частина замовляла амуніцію, необхідну для бойових дій, зокрема бронежилети 6 класу та протикульові шоломи. Закупівлі протиударного спорядження для цієї частини під час повномасштабного вторгнення проводяться вперше.

Популярні новини зараз

Грошей стане менше: українцям скоротили одну з виплат

По 300 гривень кожному: пенсіонери можуть отримати надбавку до пенсії

Українки масово розривають сім'ї, щоб отримати громадянство ЄС

В Україні може зникнути мобільний зв'язок - у ВСУ пояснили причину

Показати ще

Закупівля відбувається на тлі продовження бойових дій у Сумській області. За інформацією відкритих джерел, російські війська активізували наступ у прикордонних районах, а відстань до обласного центру — міста Суми — становить трохи більше 20 кілометрів.

Нагадаємо, ТЦК у Запоріжжі допомогли "захопити" офіс рейдерам за вказівкою глави ОВА

Раніше ми розповідали, що поки триває війна, Нацполіція вирішила масово ремонтувати свої будівлі: навіть під обстрілами

Також, голова медкомісії Київщини уникає служби, будує бізнес у Криму та офіційно "безробітний"