Олег Попенко, голова Спілки споживачів комунальних послуг, не стримався і у своєму Telegram розкритикував нову реформу ОСББ. За його словами, ця реформа – це просто обман для мешканців, і від початку до неї були внесені серйозні помилки.

Він пояснив, що спочатку вдома було "списано" з балансу комунальників, але в належному стані так і не відновлено. Тарифи підняли, але грошей на модернізацію будинків не дали. А найголовніше – мешканці не отримали ані землі, ані документів на спільну власність.

Олег Попенко / фото: скріншот Youtube

Особливо Попенко обурив новий закон, який дозволяє ОСББ встановлювати сонячні панелі на дахах будинків без загальних зборів власників.

"Уявіть собі, що ви живете в будинку, не знаючи не гадаючи, а у вас х*ряк – і сонячна станція чужа на даху. І глава ОСББ має бізнес, здає дах в оренду, а на вашу думку йому глибоко пох*й"

Популярні новини зараз

Пенсіонерам дали обмаль часу: банки будуть безжальними

Українці потраплять під "комунальну амністію": кому закриють питання з боргами

ТЦК не зглянеться на вік і хвороби: чоловікам 50+ масово готують повістки - куди відправлять

ПФУ попередив усіх, кому пенсія надходить на картку: потрібно оновити дані

Показати ще

Якщо правління ОСББ вирішить провести такі роботи, мешканці не зможуть вплинути на рішення, має на увазі Олег.

Сонячні батареї на даху багатоповерхівки / фото: Львівська міськрада

Попенко нагадав, що ОСББ – це лише громадська організація, яка, по суті, не має відношення до власності будинку. І часом її керівником може бути зовсім чужа для мешканців людина. У країні, за його словами, вже є випадки, коли одна людина керує одразу кількома ОСББ.

Він упевнений, що реформи ОСББ потрібно переглядати, бо зараз надто багато влади зосереджено в руках невеликої групи людей, а мешканці залишаються беззахисними перед їхніми рішеннями.

"Сьогодні вони на даху встановлять СЕС, а завтра там з'явиться додатковий поверх, і рішення буде ухвалене правлінням, яке внесе необхідні зміни до статуту", – підсумував експерт.

Нагадаємо, українці вибухнули після обриву ліфта у Києві з дівчиною всередині: на ремонт щороку виділяють до 500 млн

Раніше ми писали про те, що за воду можемо платити вдвічі більше: де тарифи вже зростають

Крім того, Знай.ua повідомляв, під'їзд не миють, трава по коліно: що робити, якщо ЖКС халтурить, і навіщо створювати ОСББ