У Полтаві назріває серйозна проблема — обласне підприємство "Полтававодоканал" попередило про можливі перебої з водою.

Вже у травні мешканці можуть отримувати воду за графіком - один день є, два — немає.

Тарифи на воду. Фото: скрін youtube

Через це постраждає і робота каналізації. Міська влада підкреслює, що Полтава сумлінно підтримує свої комунальні підприємства - компенсує різниці в тарифах і фінансує соцпрограми. Секретарка міськради Катерина Ямщикова обурена, що обласне підприємство має самостійно вирішувати свої фінансові проблеми, а не шантажувати людей водою.

За її словами, борги через низькі тарифи — не новина, а постійна проблема, яка потребує системного підходу, а не разових вливів грошей. Щоб розв'язати кризу, міська влада знову запропонувала передати "Полтававодоканал" у міське підпорядкування. Таку ініціативу підтримували депутати різних каденцій.

Популярні новини зараз

Годинники знову не переведуть? З’явилося важливе уточнення про літній час у 2026 році

Пенсію підвищать на 1500 гривень: кому чекати надбавку

"Забирають речі та застосовують силу": ТЦК все частіше "бусифікують" українців

В Україні ліквідовуватимуть селища та міста: що відбувається

Показати ще

Крім того, планується створення координаційного майданчика для діалогу, де зберуться представники обласної військової адміністрації, обласної ради, керівництва "Полтававодоканалу", громад, народні депутати, урядовці та експерти.

Працівники водоканалу. Фото: vodokanal.zt

Не зважаючи на те, що на Україну напала росія, зруйнувавши плани розвитку і забравши чимало ресурсів на оборону, країна продовжує шукати шляхи вирішення внутрішніх проблем. Влада робить усе можливе, аби навіть під час війни українці мали доступ до життєво важливих послуг і підтримку.

Раніше ми повідомляли, тарифи зростатимуть: українців попередили про подорожчання комунальних послуг.

Українців поставили перед фактом: платіжки за воду збільшаться більш ніж удвічі - детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, вода в кранах може "закінчитись": українські водоканали на межі банкрутства - рахунок йде на дні.