Для стягнення боргів за комунальні послуги підприємства дедалі частіше звертаються до суду. Через ігнорування рахунків уже є прецеденти, коли люди втрачали земельні ділянки. Про це розповів директор ТОВ "Рівнетеплоенерго" Олександр Ющук у коментарі для "Суспільного".

Тарифи на газ, гарячу воду та тепло залишаються незмінними з початку повномасштабної війни, проте споживачі все одно накопичують борги. Часто ігнорування платіжок закінчується для людей плачевно.

Платіжки за комуналку. Фото: скрін youtube

Наприклад, "Рівнетеплоенерго" активно практикує стягнення боргів через суд. У підприємстві вважають, що цей метод найефективнішим.

"Найбільш ефективним є все-таки суд, судове рішення, виконавчі служби. Коли людям арештовують машини, блокують рахунки, дивним чином вони знаходять і гроші, і розраховуються за це", - заявив Олександр Ющук.

Популярні новини зараз

Мобілізують обмежено придатних та чоловіків за 50: куди направлять

Податкова контролюватиме перекази українців: кому приготуватись до штрафів та санкцій

Українкам дозволили перейти на пенсії своїх чоловіків: названо дві важливі умови

Мобілізація після 60 років: чи можуть ТЦК забирати дідусів до війська

Показати ще

Борги за комуналку. Фото: скрін youtube

Бувають і нетипові випадки відчуження майна. Якщо у боржника немає автомобіля та грошей на банківських рахунках, то в деяких випадках можуть конфіскувати навіть земельну ділянку

"Такий нетиповий випадок. Людина мала дві земельні паї, які отримала в спадщину. Виконавча служба через судове рішення їх конфіскувала, зараз займаємося оформленням", - зазначив голова "Рівнетеплоенерго".

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, на плечі українців можуть лягти чужі борги за комуналку: коли це можливо.

Також наш портал інформував, штрафи за кожен день прострочення: комунальники посилюють боротьбу із боржниками.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, хто з українців може не платити за комунальні послуги: адвокати дали роз'яснення.