Цього тижня погода в Україні радуватиме весняним теплом, але синоптики попереджають: розслаблятися рано. Сонячні дні змінюватимуться дощами, а в деяких регіонах можливі навіть грози. Про це повідомив метеоролог Ігор Кібальчич, аналізуючи атмосферні процеси, що впливають на нашу країну.

За його словами, найближчими днями температура залишатиметься аномально високою, перевищуючи сезонні показники. Вдень стовпчики термометрів сягатимуть +15…+22°C, а подекуди й вище. Це означає, що весна продовжує набирати обертів, даруючи українцям комфортні погодні умови. Проте така ідилія триватиме недовго.

Погода навесні, скріншот: YouTube

Синоптик застерігає: вже у другій половині тижня ситуація зміниться. Атмосферний тиск почне знижуватися, а це перший сигнал до нестабільності. Дощі охоплять більшість областей, а місцями пройдуть грози. Найбільше опадів прогнозується на заході та півночі країни, проте й на решті території не варто виключати короткочасні зливи.

Українці, Київ, дощ, фото із соцмереж

Популярні новини зараз

В Україні можуть заблокувати всі рахунки боржників – навіть зарплатні картки

Проїзд у громадському транспорті буде безкоштовним для всіх: де запровадять нові правила

Пенсіонерам видаватимуть безкоштовні ліки: хто та як може отримати

На пенсійну карту гроші більше не прийдуть : хто залишиться без соцзабезпечення

Показати ще

Окрім дощів, українців можуть здивувати й ранкові тумани. Вони спостерігатимуться в низинах та біля водойм, створюючи додаткові труднощі для водіїв. Тому варто бути обережними на дорогах, особливо вранці та ввечері.

Загалом цей тиждень обіцяє бути досить комфортним, якщо не зважати на погодні примхи. Головне – не забувати про парасольки та уважно стежити за прогнозами.

Нагадаємо, в Україну рветься тепла весна з +20 за вікном: з'явився прогноз до середини березня

Раніше ми розповідали, що синоптики прогнозують аномальну весну: який місяць може стати найспекотнішим в історії

Також, в Україну рухається сніг: синоптики попереджають – потрібно утеплюватися