Про те, що в машинах ТЦК можуть встановлювати засоби РЕБ, повідомлялось вже давно. Робиться це для того, щоб людина, яку забирають військові, не змогла зробити телефонний дзвінок. Виходить таке собі незаконне затримання і цим, схоже, зловживають на Рівненщині.
Про це заявив нардеп Сергій Євтушок в ефірі "Ранок.LIVE".
Депутат стверджує, що на Рівненщині досі працюють автомобілі ТЦК, які обладнані РЕБами, що глушать мобільний зв'язок. Таким чином, працівники ТЦК можуть затягнути будь-якого чоловіка в "бусік", завезти до ТЦК, а через 2-3 години людина вже проходить ВЛК і на наступний день вже перебуває на полігоні. А робиться таке для того, аби чоловік не міг звʼязатися ні з родичами, ні з адвокатами.
"Ощадбанк" ускладнив процедуру грошових переказів: клієнти в люті від дивних "реформ"
Статус багатодітного не врятує: кому ТЦК анулює відстрочку
ТЦК розпочали "штурм" підприємств: кому чекати візиту та як підготуватися
Тікали від мобілізації в Україні, щоб потрапити під неї у Польщі? Про що варто знати українцям
"Цей процес продовжується, на жаль", – переконує нардеп.
В той же час, керівництво територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки спростовує використання працівниками ТЦК схожих методів.
Разом з тим, там не відкидають "звинувачення" про наявність РЕБ на автомобілях. Виявляється автомобілі, які перевозять особовий склад до інших місць дислокації або навчальних центрів, можуть бути дійсно обладнані РЕБ з метою збереження життя та здоров’я людей. Оскільки під час таких перевезень є ризик ураження транспортних засобів ворожими безпілотними літальними апаратами (FPV-дронами).
Нагадаємо, у яких випадках можна уникнути штрафу за неявку до ТЦК та порушення військового обліку
Також наш портал інформував, чоловік показав документи, але ТЦК виписали штраф: як діяти
Раніше Знай.ua стало відомо про те, що мобілізація 18-річних та жінок: колишній міністр пояснив, що мала зробити Україна.