Міністерство освіти і науки планує змінити Державний стандарт початкової освіти, щоб врахувати нові освітні виклики, з якими стикнулася українська система під час війни.
Це оновлення передбачає адаптацію структури стандарту до нових вимог, що були встановлені для базової та профільної середньої освіти у 2020 та 2024 роках. Про це в коментарі для Освіта.ua повідомила координаторка напряму "Зміст освіти" Офісу впровадження НУШ Міністерства освіти і науки Катерина Молодик.
Зміни допоможуть створити нові навчальні програми, підручники та інтегровані курси для учнів 1-4 класів, які будуть використовуватись після оновлення стандарту.
Робоча група, до складу якої входять представники МОН, науковці та педагоги, працюватиме над переглядом мети початкової освіти, ціннісних орієнтирів, а також вимог до результатів навчання.
Перекази під ковпаком: навіть гроші рідним тепер обмежені – скільки можна відправити без проблем
ПриватБанк скасовує знижки: скільки доведеться платити за грошові перекази
Пенсіонерам доплатять 1000 гривень: як оформити гроші
Оцифрування трудових книжок веде до втрати стажу: Пенсійний фонд не враховує роки праці
Також планується оновити базовий навчальний план і визначити перелік ключових знань та компетенцій для кожної освітньої галузі. Результати цієї роботи мають бути представлені до кінця березня.
Раніше ми писали про те, що кількість вишів суттєво скоротять: більше немає кому вчитися
Крім того, Знай.ua повідомляв, масовий булінг вчителів: Лікарчук пояснив, чого не треба робити на канікулах
Також наш портал інформував, податки, медицина та освіта: що чекає на українців у 2025 році
Раніше Знай.ua стало відомо про те, що підліткам пропонують проект у Швейцарії: дедлайн до 10 січня