З 2025 року в українських школах для учнів 8-9 класів запровадять обов'язковий курс "Підприємництво і фінансова грамотність".

Це крок до покращення фінансової обізнаності молоді та підготовки їх до викликів сучасного фінансового світу. Про це повідомляє Фонд гарантування вкладів фізичних осіб

Гроші. Фото: скрін youtube

Нова дисципліна має на меті дати учням знання, які допоможуть їм ухвалювати зважені фінансові рішення, особливо в умовах швидких змін, цифровізації фінансових послуг і зростання шахрайства. Голова НБУ Андрій Пишний зазначив, що цей курс стане частиною стратегічної ініціативи щодо розбудови екосистеми фінансової грамотності в Україні, що дозволить підвищити рівень фінансової інклюзії серед населення.

Пілотне викладання курсу розпочалося в 2024 році, а вже з наступного року він стане обов'язковим для всіх 8-9 класів. Для цього розроблено спеціальні навчальні матеріали: підручники, робочі зошити, посібники для вчителів та електронні додатки, що допоможуть дітям отримати необхідні знання.

Популярні новини зараз

Комунальники запровадили новий платіж за воду: за що доведеться доплачувати

ПриватБанк вимагає оновити дані: що потрібно зробити

Продаж квартири стане випробуванням: українцям встановили нові податки на операції з нерухомістю

Українцям з централізованим опаленням приготувати гаманці: розмір абонплати виріс у розпал зими

Показати ще

Школа. Фото: скрін youtube

Проєкт "Для освітян – від освітян", який стартував у 2021 році, залучив понад 16 науковців і педагогів з усіх куточків країни, що забезпечить якісну реалізацію курсу. В рамках стратегії розвитку фінансової грамотності, затвердженої у 2024 році, курс допоможе забезпечити фінансово обізнаних підприємців, відповідальне ставлення до фінансів та підвищену цифрову грамотність серед населення.

Нагадаємо, що у абітурієнтів з'явиться новий привілей для вступу: які досягнення враховуватимуть окрім знань.

Раніше ми повідомляли, що українських школярів готують до міжнародного випробування: які знання перевірятимуть.