Споживачі комунальних послуг нерідко скаржаться на те, що навіть коли майже не користувалися за місяць електроенергією, однак у платіжках все одно приходять "космічні" суми.
Постачальник пояснює таку проблему тим, що споживач не подає своєчасно показання лічильника і йому вважають вартість за "середньодобове споживання".
Українка поцікавилася, що ж насправді означає ця загадкова фраза, і запитала представників "Yasno" за якою формулою нараховують платіжки, якщо споживач не встигає подати свідчення лічильників.
Вона поскаржилася, що часто нараховані таким чином суми далекі від реальності.
Гороскоп на сьогодні 4 квітня: несподівана новина може перевернути п'ятницю
Пенсіонерів попередили: без цього пенсії не буде
Ухилянтами можуть стати тисячі чоловіків: кого ТЦК подасть у розшук
Залишиться тільки жебракувати: від України вимагають підвищення тарифів
"Напишіть офіційну формулу "середньодобового нарахування". Це середнє за конкретним житлом за попередній місяць або рік, середнє по всій Україні, або знову зі стелі? І чому це середнє (зазвичай у людей втричі більше того, що вони роками споживали) має так лякати? Чому берете найвище споживання, а не менше? регулюється? - пише українка.
Представники компанії перевели всю відповідальність за це питання на оператора системи розподілу та зазначили, що саме він формує обсяг споживання у такому разі. Також Yasno порадили клієнтці вчасно подавати свідчення лічильника, щоб вона не мала таких питань.
Нагадаємо, що графіки відключень можуть бути скасовані: що чекає на українців до кінця тижня.
Раніше повідомляли, що не хаос, а чітка схема: українцям пояснили, як розробляють графіки відключень.