Якщо певний час не передавати показники лічильників, то платіжках можна отримати великі нарахування. Це стосується всіх комунальних послуг, у тому числі опалення та гарячої води, якщо відповідні прилади обліку встановлені у квартирі.

У "Київтеплоенерго" розповіли, що робити, якщо через не передані показники прийшла завищена платіжка.

Показники лічильника, скріншот: YouTube

По-перше, комунальники нагадали, що за несвоєчасної передачі даних постачальник нараховує суму до оплати середнього споживання домогосподарства.

"Нагадаємо, показання лічильників потрібно передавати щомісяця після 5 числа. В разі відсутності актуальних даних нарахування за гаряче водопостачання здійснюється за середнім споживанням квартири", - йдеться у повідомленні.

Популярні новини зараз

Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги

Терміново біжіть до супермаркету, поки не почалися тривалі відключення світла: що потрібно купити кожному українцеві

Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень

Українцям виплатять по 4 500 гривень: кому пощастить отримати допомогу

Показати ще

Платежки за комуналку. Фото: скрін youtube

Як виправити ситуацію?

Споживач повинен сфотографувати лічильник, щоб було чітко видно актуальні показники. Фото необхідно надіслати до Центру комунального сервісу (стосується мешканців столиці) або своєму постачальнику послуг.

За потреби у споживача можуть запитати додаткові документи.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, українці отримують космічні платіжки за газ: як уникнути завищених сум та відключень серед зими.

Також наш портал інформував, в Україні створять комісію з "розбору" квитанцій за світло та газ: громадяни зможуть зрозуміти, куди йдуть їхні гроші.

Крім того, інформаційний портал "Знай" повідомляв, заплатять всі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ.