Платежі за комунальні послуги часто негативно вражають українців. Тому, щоб зменшити суми, люди користуються знижками на оплату послуг.

У компанії "Нафтогаз України" нагадали про знижку 1% для клієнтів, які платять за газ до 15 числа. Але як виявилось, отримують приємний бонус не всі.

Оплата комуналки, скріншот: YouTube

До компанії звернулася схвильована жінка та попросила пояснити, чому тепер при оплаті їй не надається знижка. Хоча раніше вона її отримувала.

"Раніше за оплату рахунку до 15 числа була знижка 1%, а тепер ні. Чому?" поцікавилася клієнтка

Представники підприємства попросили надати особовий рахунок жінки, щоб дати раду ситуації.

Окрім цього, до підприємства звернулася ще одна українка. Вона стверджує, що сплачує рахунки завжди до 15 числа, але знижки ніколи не отримувала. Тому звернулася до Нафтогазу з проханням пояснити, чи підпадає оплата через Приват24 до умов нарахування бонусу.

Оплата комуналки. Фото: скрін youtube

Фахівці компанії зазначили, що нарахування обіцяної знижки здійснюється при оплаті послуг лише через деякі платіжні послуги. Серед них: ОК та чат-боті, а саме при оплаті через платіжні системи: Ipai, liqPay, EasyPay, Портмоне та Монобанк. Тобто якщо ви оплачуєте через ПриватБанк, то знижка не надаватиметься.

Важливо, якщо ви користуєтеся вищезазначеними сервісами для оплати до 15 числа, але знижки немає, то ви можете звернутися до компанії "Нафтогаз", щоби розібратися в чому проблема.

Звернення до "Нафтогазу". Фото: скрін

Нагадаємо, що холодні стіни чи вся пенсія? Скільки у листопаді доведеться платити за світло, воду, газ та тепло.

Раніше ми повідомляли, що будинки стане теплішими, а платіжки не зміняться: кілька хитрощів на опалювальний сезон.

Популярні новини зараз

До ТЦК доправлять навіть знятих з обліку: що не так із реєстром "Оберіг"

Бронювання отримають не всі: яку зарплату вимагатимуть для відстрочки

Зростуть пенсії та соцвиплати: українцям встановлять новий прожитковий мінімум

Грошей у гаманці трішки побільшає: пенсіонерам виплатять по 1300 грн

Показати ще