Вчителька початкових класів Таміла Сергіївна розповіла про несподівану проблему — батьки дедалі менше цікавляться навчанням своїх дітей. За її словами, для успіху в навчанні уроків недостатньо, адже важлива підтримка й мотивація з боку батьків.

Вона підкреслила, що батьки мають працювати разом з учителем, підтримувати дитину вдома, хвалити та цікавитися її досягненнями.

Школярі на уроці

У своєму класі Таміла Сергіївна створила правило, щоп’ятниці з 7:00 до 8:00 вона чекала батьків, готових до особистих зустрічей. Заздалегідь батьки мали повідомити про свій візит, щоб обговорити питання з навчання. Однак на зустрічі зазвичай приходили ті, чиї діти не мали проблем у навчанні. Вчителька здивувалась, адже саме батьки учнів, які потребували додаткової уваги, ігнорували можливість обговорити прогрес і дисципліну своїх дітей.

Школярі на уроці

Популярні новини зараз

Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі

Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Долари з "заначки" можуть розчарувати: почали діяти нові правила обміну валюти

Показати ще

"Після кількох тижнів я зрозуміла, що треба діяти активніше, і почала сама писати батькам із пропозицією зустрітися. Зазвичай приношу зошити, щоб показати, на що слід звернути увагу. Та, на жаль, найрідше приходили ті батьки, яким справді потрібна була підтримка або підказка" — поділилася Таміла Сергіївна.

Вона розуміє, що в батьків багато роботи, але наголошує, що їхня участь у навчанні дитини має велике значення для її майбутнього.

Вчителька підкреслює, що дитині важливо бачити зацікавленість батьків, коли вони щиро цікавляться успіхами, хвалять та підтримують. Вона припускає, що деякі батьки, ймовірно, бояться, що на зустрічі можуть дізнатися, що їхній дитині потрібна додаткова підтримка у навчанні.

Школярі. Фото Freepik

Таміла Сергіївна зазначає, що школа і вчитель роблять усе можливе, але допомога батьків незамінна.

"У моєму класі 30 учнів, і кожен потребує уваги, особливо в теперішній час" — додає вона.

Хочеться нагадати, що майбутнє дітей залежить від спільних зусиль усіх дорослих.

Раніше ми повідомляли, старшокласникам оновили шкільну програму, вибору не залишать.

Школярів тепер готують безкоштовно та за новим меню- детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, домашні завдання у школі, чи обов'язково їх виконувати?