Роздрібні ціни на картоплю в Україні сягають 30 гривень за кілограм, проте деякі експерти прогнозують, що подорожчання головного овочу продовжиться.
Втім, із цим не погоджується перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький. Чиновник поділився своїм баченням ситуації, повідомляє видання "Укрінформ".
Тарас Висоцький зазначив, що зараз оптова вартість картоплі складає 20 гривень за кілограм, а в роздріб – 30 гривень за кілограм. При цьому, протягом двох тижнів цінники залишаються стабільними. Він вважає, що на даний момент немає жодних підстав вважати, що буде рекордне подорожчання до 50 гривень за кіло.
"Підстав для ціни 50 грн/кг немає. Теперішня ціна є достатньою, щоб покривати собівартість навіть в умовах зменшення врожайності, а також вона дозволяє імпортувати", - заявив чиновник.
Школярів збентежив новий підручник: що не так з викладанням
Проведіть ревізію у гаманцях: Нацбанк виводить з обігу частину монет
Увага українцям у Польші: переведення годинників за новими правилами
У пенсіонерів побільшає грошей: новий механізм виплат
За даними Мінагро, урожай картоплі цього сезону зменшився на 18% порівняно з минулим роком. Найменше картоплі фермери зібрали через вплив посухи, а зменшення пропозицію відклало свій слід на кінцевій вартості продукції.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, заради котлет доведеться бути щедрим: в Україні різко змінилися ціни на яловичину та солоне сало.
Також наш портал інформував, соняшникова олія, борошно та цукор: де купувати продукти першої необхідності, щоб заощадитиэ
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, більше дешевих продуктів у магазинах не буде: до яких цін варто готуватися українцям.