Зокрема, 25% батьків категорично проти 12-річної системи, а ще 34% радше не підтримують цю реформу. Лише 29% опитаних батьків учнів 5-6 класів позитивно ставляться до нововведення.
Щодо старшокласників, серед учнів 10-11 класів думки також розділилися. Майже чверть (24%) позитивно сприймає, що з 2027 року навчання в старшій школі триватиме три роки, тобто учні проведуть додатковий рік у школі. Однак 22% учнів старших класів проти такого подовження навчання.
Цікаво, що понад половина учнів 10-11 класів (54%) займають або нейтральну позицію щодо 12-річної системи освіти, або ще не визначилися зі своєю думкою.
Пенсіонерам готують допомогу – по 4000 грн кожному: хто у списках на виплати
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Пенсіонерам виплатять 3000 гривень: хто зможе отримати грошову допомогу
Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
Це свідчить про певну невизначеність серед молоді щодо тривалості шкільної освіти, а також про те, що питання потребує подальшого обговорення та пояснення як серед учнів, так і серед батьків.
Нагадаємо, українцям у Польші готують суворі санкції: все через дітей
Раніше ми писали про те, що просто так до школи не пустять: встановлюють суворі правила – перевірятимуть усіх
Крім того, Знай.ua повідомляв, українка була в шоці від харчування в школі – таке і свиням соромно давати