Українці переводять годинник двічі на рік, на літній та на зимовий час. Багато хто боровся за скасування цієї процедури, однак, судячи з усього, у 2024 році ми таки переведемо час в останній раз.

У червні ВР проголосувала за скасування переведення годинників в Україні. У жовтні ми востаннє перейдемо на зимовий час – і більше стрілки не чіпатимуть.

будильник, фото Pxhere

Це матиме як негативні, і позитивні наслідки. Взимку це роблять останньої неділі другого осіннього місяця.
2024 року дата випадає на 27 жовтня. Годинник переказує о 4 ранку, на годину тому.

Коли депутати хотіли скасувати переведення годинників, вони аргументували це кількома причинами. Насамперед вони стверджували, що процедура не впливає на загальну економію енергоресурсів.

Переведення годинника, фото: Знай.ua

Також скасування було необхідно, щоб у східних областях прибрати "московський час". І, звичайно ж, питання здоров'я, адже переведення годинника впливає на регуляцію біоритмів, через що люди погано почуваються. Світловий день починається раніше і в результаті людина не досипає необхідної норми. Втім, законопроект про відміну все ж таки не набув чинності.
Варто відзначити, що організм краще сприймає переведення годинників восени, так як з'являється додаткова година для відпочинку і сну.

Українці восени, фото gamerwall

Популярні новини зараз

Від 16 тисяч гривень: у скільки обійдеться захист від мобілізації

За мобільний зв’язок будемо платити вдвічі дорожче: ціни піднімуть усі оператори

У жовтні введуть новий тариф на електроенергію: населення зможе платити менше

З жовтня почнуться виплати: українці можуть готувати гаманці

Показати ще

Однак, якщо ми залишимося на зимовому часі, це матиме негативні наслідки влітку. Як мінімум, у східних регіонах світатиме о 3 годині ночі.

Нагадаємо, що Україна відмовилася від переходу на літній час: коли востаннє переведемо стрілки годинника.

Раніше ми повідомляли, що стали ближчими до росії, ніж думали: Зеленського просять ветувати закон, який скасував переведення годинників навесні.