Перші дні 2021 року президент України Володимир Зеленський вирішив зустрічати в Карпатах на гірськолижному курорті Буковель.
Але і серед гір і лісів розслаблятися Зеленському не можна: прихильники знаходять його і тут, впізнають і просять сфотографуватися. У соціальних мережах з'являються селфі мегависокого рівня - з президентом.
Першим такою фотографією похвалився користувач tsipino_6, виклавши спільне селфі, зроблене на фолі засніженої гірськолижної траси. За ним підтягнулися й інші.
Готуйтесь до заморозків: що готує прогноз погоди до кінця тижня
Немає грошей – йди воюй: нардеп закликав змінити систему штрафів від ТЦК
Відстрочка від мобілізації більше недоступна: кого внесли у чорний список через "Оберіг"
Мобілізація чоловіків предпенсійного віку: що роблять ТЦК з чоловіками 50+
Тим часом Ольга Сумська опублікувала кілька знімків з родиною з Буковелі і розповіла, що тепла зима дісталася і до знаменитого українського курорту. На опублікованих фото можна побачити Ольгу Сумську разом з чоловіком Віталієм Борисюком та донькою Ганною Борисюк, які катаються на лижах на засніжених горах у Буковелі.
Нагадаємо, що Леся Нікітюк затьмарила Буковель сідницями в "Хижому" бікіні
Як повідомляв портал "Знай.uа", Комаров з "Світу навиворіт" показав, заради кого повертається з небезпечних експедицій
Також, "Знай.uа" писав, що Осадча і Горбунов вразили сімейним захопленням, такого від пари ніхто не очікував