Власникам газових плит, колонок та котлів рекомендують пройти технічну перевірку перед опалювальним сезоном, щоб уникнути поломок та зайвих витрат. Про це повідомляє Харківська філія компанії "Газмережі".

Йдеться про добровільну послугу, тож газовики прийдуть лише до тих, хто сам замовить перевірку. За законом, саме власники житла відповідають за справність газових приладів.

Перевірка газових приладів. Фото: скрін youtube

Орієнтовна вартість обслуговування – 360 гривень. У суму входить прочищення плити, регулювання конфорок та змащення елементів. Споживачам рекомендують по можливості провести процедуру, оскільки вона допоможе уникнути додаткових витрат у майбутньому та непередбачених "сюрпризів" у зимовий період.

Як замовити перевірку:

Популярні новини зараз

Кінець війни в Україні до 31 грудня 2025 року: найпотужніший прогноз, який змінює все

Хотіла відбити мобілізованого чоловіка: бус ТЦК протягнув по асфальту жінку - відео

Новий етап мобілізації у серпні: хто з українців – пріоритетна ціль для ТЦК

Заплатили — і стали боржниками: українцям пояснили підступну помилку у платежах за газ

Показати ще
  • звернутися до центру обслуговування вашої філії "Газмереж";
  • залишити заявку під час планових робіт газовиків у вашому домі.

Газовики. Фото: скрін youtube

До початку опалювального сезону на деяких українців можуть чекати ще додаткові витрати на газ, але цього разу оплата обов'язкова. Йдеться про техобслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання.

Заплатити доведеться власникам квартир, у будинках яких буде проведено такі роботи. "Газмережі" надішлють відповідну платіжку. Заплатити доведеться раз, а наступне техобслуговування проведуть через 3 або 5 років, залежно від віку будинку та стану газових мереж.

Раніше портал Знай повідомляв, щоб не було неточностей у платіжках: "Газмережі" просять споживачів подати пакет документів.

Також наш портал інформував, перевірка лічильників газу: чи мають право газовики вимагати гроші зі споживача.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українцям загрожує плутанина з платіжками: кому треба актуалізувати дані у "Нафтогазі".