Деякі споживачі газу можуть зазнати додаткових витрат у зв'язку з проведенням технічного обслуговування газових мереж та приладів.

В окремих випадках газовики можуть виставляти рахунки майже на 2000 гривень. Про це свідчить інформація на офіційній facebook-сторінці Харківської філії "Газмережі".

Газовики. Фото: скрін youtube

Одна з мешканок поскаржилася, що у квартирі з двома газовими приладами техобслуговування оцінили у 1500 гривень, а з трьома — вже 1950 гривень, попри те, що йдеться про один і той самий будинок. При цьому офіційні тарифи на сайті компанії значно нижчі, але працівники, які проводили роботи, відмовилися їх враховувати.

У "Газмережах" пояснюють, що обстеження газопроводів спільної власності (у під'їздах чи на фасаді) оплачується всіма мешканцями пропорційно. Ціна залежить від кількості квартир та складності мереж. Мінімальний розрахунок – від 100 гривень, але у старих будинках сума може перевищувати 900 гривень. Це разовий платіж, що стягується раз на 3-5 років.

Популярні новини зараз

Вийдуть на пенсію навіть без робочого стажу: кому з українок доступний несподіваний привілей

У всіх областях України: ТЦК запровадили важливі нововведення для військовозобов'язаних

Банки ліквідують, а гроші згорять: фінустановам дозволили не повертати вклади клієнтам

Велике місто може опинитися в напівоточенні: українцям загрожують серйозні бомбардування

Показати ще

Газовики. Фото: скрін youtube

Окрема оплата передбачена при технічному обслуговуванні приладів у квартирі — газових плит, колонок тощо. Тут ціна залежить від кількості обладнання та договору зі споживачем. Саме тому й виникають суми на рівні 1500–1950 гривень.

Тарифи на технічне обслуговування. Фото: скрін facebook.com/khgas.naftogaz

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, повірка лічильників газу: чи мають право газовики вимагати гроші зі споживача.

Також наш портал інформував, доведеться розщедритися на сотні тисяч гривень: в Україні запровадили великі штрафи для споживачів газу.

Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українцям загрожує плутанина з платіжками: кому треба актуалізувати дані у "Нафтогазі".