Жити в іншій країні - це відповідальність. Важливо дотримуватися місцевих правил, навіть якщо вони здаються дрібницями.
Інакше - є ризик бути депортованими. У Польщі підстав для цього більше, ніж здається на перший погляд, повідомляє Zakordon.uа.
Одна з найнеочевидніших причин - відсутність підтвердження місця проживання. Якщо ви не можете показати договір оренди чи інший документ, навіть якщо насправді маєте житло, польська влада може визнати це порушенням.
Ще одна важлива причина - розбіжність між реальними діями і тим, що вказано в документах. Наприклад, у вас робоча віза, але фактично працюєте лише кілька годин на день, замість повного робочого дня, як це прописано. Так само, якщо маєте студентську візу, але не відвідуєте заняття - це вважається фіктивним перебуванням.
ПриватБанк зробив термінову заяву для своїх клієнтів: швидше перевіряйте
Виплату пенсії тихенько припинять: у ПФУ попередили про жорстке нововведення
Пекельне літо: на Україну чекає нова хвиля аномальної спеки, прогноз погоди лякає
Спека у 40+ накриє всю країну: українців застерегли від аномальної погоди
Проблеми можуть виникнути й через поведінку в публічних місцях. Часті випадки хуліганства або перебування в нетверезому стані теж можуть стати причиною для депортації. І тут навіть не обов’язково вчиняти злочин.
Заборгованість або спроби шахрайства з соціальними виплатами також небезпечні. Якщо ви незаконно отримуєте допомогу, особливо як біженець, це фіксується службами, і можуть анулювати дозвіл на перебування.
Інколи депортація можлива навіть через порушення санітарних правил. Особливо якщо мова йде про роботу в закладах харчування. Якщо служби фіксують порушення гігієни і починається адміністративна справа - ваше перебування під загрозою.
Не зважаючи на те, що на Україну напала росія, наша держава продовжує розвиватися, а влада робить усе, щоб підтримати громадян і забезпечити їм гідне майбутнє.
Раніше ми повідомляли, Польща, Німеччина та Чехія: три країни для найкращого проживання українським біженцям.
Українським біженцям платитимуть за повернення до дому – як заохочуватимуть - детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, як виживають українці в Польщі — реальні цифри зарплат і витрат?