Журналіст та військовослужбовець Павло Казарін розповів у підкасті Ukraіner, чому не варто боятися служби в армії та чому героїзм – це не єдиний сценарій.
За його словами, армія – це не лише про небезпеку, а й про почуття безпеки.
"Попри те, що вона, звісно, багатьох речей тебе позбавляє, якогось побутового комфорту, свободи робити те, що заманеться, і так далі... Попри всі ризики, які накладає на тебе служба в Збройних Силах, вона дарує тобі кілька речей. По-перше, вона тобі дарує привілей не боятися ходити вулицями", – каже він.
Казарін також зауважив, що в новинах про військових зазвичай показують лише супергероїв – тих, хто спалює танки, виходить із оточення та відбиває штурми. Це може лякати звичайних людей: здається, ніби в армії можна бути лише Гераклом чи Ахілесом.
Ухилянтам не залишать нічого: заберуть гроші, авто та житло
Важливе нагадування для кожного: пенсіонерам поставили жорсткі умови
Українців стривожили податком на пенсію: кому доведеться платити
За переказ у 100 гривень – штраф у 34 тисячі: за грошима українців ретельно стежитимуть
"Я ж цивільна людина, мене ж ніхто не навчив, як це, будучи пораненим, тримати посадку і відбивати ворожий штурм. Вони справжнісінькі герої, я їх дуже ціную, але мені нема чого робити з ними поруч", – думають вони.
Але насправді, каже Казарін, в армії є безліч інших ролей. Хтось ремонтує техніку, хтось варить їжу, хтось сидить за комп'ютером. І без цих людей "герої" просто не зможуть виконувати свою роботу.
"Було б дуже правильним рутинізувати опис того, як проходить служба в армії, щоб люди зрозуміли, що там є посади, відповідні їхнім навичкам. Що на одного того, хто тримає посадку, припадає дев'ять осіб, які його забезпечують", – сказав Павло.
Нагадаємо, військовослужбовець – не привід не платити аліменти: Мін'юст пояснив, як їх стягнути
Раніше Юлія Саніна пояснила, чому її чоловік та вся група не повернулися до України": "Я вклала дуже великі гроші..."
Крім того, Знай.ua повідомляв, пенсіонерам за 60 в армії знайдуть свій фронт: куди направлять старих мобілізованих