Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які уважно стежать за своїми платіжками по комуналці, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що встановлення загального лічильника води у багатоквартирному будинку часто стає приводом для суперечок між мешканцями та комунальниками.
Водоканали мають право встановлювати загальнобудинкові лічильники води, проте за певних умов мешканці можуть відмовитися від цього.
Про це стало відомо завдяки інформації експерта із юридичних питань видання "На пенсії" Вікторія Гусакова.
Право на встановлення загальнобудинкових лічильників підприємствами, що надають послуги з водопостачання, передбачено Законом України "Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення". Про такий намір водоканали обов'язково мають повідомити мешканців.
Гороскоп на тиждень 12-18 травня для всіх знаків Зодіаку: нові справи Водоліїв, підсумки Терезів і кінець небезпеки Тельців
Ухилянтам запустять нове обмеження: тисячі чоловіків підпадуть під покарання
Показники лічильників не прийматимуть: платити доведеться за іншим принципом
Пенсіонери втратять понад 2000 грн: кому уріжуть виплати
Ті, у свою чергу, мають право погодитися на запропоновані умови або встановити лічильник самотужки, дотримуючись законодавчих норм. Це потрібно прийняти на зборах мешканців, підписати протокол та подати його до водоканалу.
Також варто розповісти, що українці з числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО) можуть заощаджувати на оплаті оренди житла, навіть якщо вони орендують його з іншим ВПО.
Громадяни можуть об'єднатися у спільне домогосподарство та подати заявку на нарахування субсидії, але договір найму все одно має підписати лише один орендар.
Нагадаємо, від газу відмовилися, а платіжка все одно прийшла: Нафтогаз дав інструкцію, як вчинити.
Раніше повідомлялося, комуналка може піднятися відразу на 50%: що задумала держава.
Також, удвох – дешевше: у Мінсоцполітики підказали, як українським сім'ям заощадити на оренді.