Якщо військовозобов'язаний звернувся до ТЦК за оформленням відстрочки, але отримав відмову, він може оскаржити це рішення. Як це зробити, розповіла адвокатка Дар'я Тарасенко.

Для оскарження вердикту ТЦК у суді військовозобов'язаний чоловік повинен мати докази, що йому справді відмовили й таке рішення було неправомірним. Зокрема, на руках має бути копія заяви на відстрочку, а також усі можливі додатки та повідомлення про відмову у наданні відстрочки.

ТЦК. Фото: скрін youtube

Також суд може вимагати копію протокольного рішення комісії про відмову в оформленні відстрочки від мобілізації. Якщо військовозобов'язаний не може отримати цей документ у територіальному центрі комплектування, то суд може вимагати його від відповідача, тобто ТЦК.

ТЦК. Фото: скрін youtube

Популярні новини зараз

МОЗ показало список ліків, які подешевшають в аптеках з 1 березня

Гороскоп на п'ятницю 21 лютого для всіх знаків Зодіаку: готуйтесь до відпочинку та уважніше до фінансі

Один день – 30 гривень: "Київстар" приголомшив грабіжницькими розцінками на зв'язок

Пенсіонерам одноразово виплатять від 3 до 10 тисяч гривень: хто отримає гроші

Показати ще

Правозахисниця наголосила, що наявність доказів – ключ до успіху. Однак потрібно ще й правильно скласти текст позовної заяви. Для цього можливо військовозобов'язаному варто звернутися за допомогою кваліфікованого адвоката.

Після цього обов'язково сплачується судовий збір та подається позов до відповідного окружного адміністративного суду. Рішення буде прийнято після розгляду документів обох сторін спору, що може тривати до 60 днів з дня відкриття провадження у справі.

Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, оформлено відстрочку, але вручили повістку: як уникнути проблем із ТЦК.

Також наш портал інформував, мобілізація молоді стає реальністю? Депутати "вирішують", чи відправлятимуть на фронт 18-річних українців.

Крім того, ми писали, автомат видадуть разом із заліковкою: які навички набуде молодь після військової підготовки.