У це важко повірити, але в ЄС з 10 лютого дозволили додавати личинок у продукти, такі як хліб, макарони, сир та навіть печиво. Це рішення було ухвалено з метою знайти нові джерела білка для людей.

Личинки, які будуть використовуватися – це так звані борошняні черв'яки (Tenebrio molitor), а їх додавання в їжу буде обмежено до 4% від загального складу.

Про це повідомляє eunews.

Скрін, відео YouTube макарони

Таке рішення стало частиною ширшої ініціативи в Європі, де вже кілька років шукають альтернативи традиційним джерелам білка, включаючи їстівні комахи. Наприклад, нещодавно дозволили використовувати борошно із сарани та черв'яків. Цей спосіб був схвалений Європейською комісією після наукових висновків, що такі продукти є безпечними для здоров'я.

Популярні новини зараз

Ощадбанк стягує борг за старі картки: термін вийшов, але платіть відсотки

"Обіймаю вас, мої нікчемні...": Оля Полякова звернулася до українців

Жінка відрізала чоловікові "горобчика" і змила в унітаз: розлютилася через його інтим з племінницею

Березнева індексація їх не торкнеться: хто із пенсіонерів залишиться без підвищення

Показати ще

Хоча ці нововведення вже набирають чинності, не все ще звикли до ідеї їсти комах. Але зі зростанням населення і скороченням сільськогосподарського виробництва використання таких альтернатив стає все більш популярним.

Крім того, відома французька компанія Nutri'Earth отримала ексклюзивне право на виробництво борошна з личинок протягом наступних п'яти років, що означає, що вони будуть одними з перших, хто продаватиме такі продукти в Європі.

Європейська комісія вважає, що такі рішення можуть допомогти у вирішенні продовольчих проблем, адже їстівні комахи – це стійкіше та екологічніше джерело харчування.

Нагадаємо, українські бджоли допоможуть зберігати продукти довше: британські вчені знайшли вихід

Раніше ми писали про те, що муха влаштувала будиночок у кишечнику чоловіка: хірурги були шоковані заново після жінки з черв'яком у голові

Крім того, Знай.ua повідомляв про київських тіктокерів, вплив кокаїну на щурів та дослідження котячих ерекцій: що США купили на трильйон у 2024 році