Українці щомісяця передають показники електролічильників. Це обов'язкова процедура, яку важливо здійснювати правильно, особливо якщо у споживача встановлено багатотарифний прилад обліку.
Ключові правила, які допоможуть виключити помилки під час передачі показників, нагадали в компанії YASNO.
Якщо у споживача встановлено двозонний лічильник, то для правильного внесення показників необхідно всього два значення, які відображаються на екрані з інтервалом в 10 секунд.
Фіксувати потрібно:
Пенсіонерам запровадять доплати: вистачить на кілька буханок хліба
В ухилянтів можуть забрати квартири: штрафи від ТЦК не залишать шансів
Перевіряють, скільки українців залишилося: у чатах ОСББ попереджають – поліція прийде до всіх додому
Працювали все життя, а нарахують копійки: яку пенсію можна отримувати, маючи 30-річний стаж
- показники за тарифом "день" – з 7:00 до 23:00;
- показники за тарифом "ніч" – з 23:00 до 7:00.
YASNO попереджають, що суму показань (день + ніч) передавати не потрібно. У разі, коли при передачі показників було допущено помилку і сума в платіжці незвично висока, то нарахування можна скоригувати.
"Якщо ви помітили, що обсяг спожитої електроенергії зависокий, будь ласка, зверніться до вашого оператора системи розподілу, щоб перевірити та скоригувати дані", - дали пораду споживачам.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, вечеря при свічках стане повсякденністю: за якої заборгованості можна залишитися без світла.
Також наш портал інформував, українцям змінили оплату пільгового тарифу на електрику: кому доведеться віддавати 2,64 грн за 1 кВт.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, ігнорувати небезпечно для гаманця: три ознаки, що електролічильник потребує заміни.