Після успішних перших результатів Сирський ухвалив рішення масштабувати експериментальний проєкт з підготовки військових в Україні. В межах цієї програми новобранці проходять базову загальновійськову підготовку безпосередньо у бригадах.
Про це повідомив головнокомандувача ЗСУ Олександр Сирський в Facebook за підсумками наради.
На днях генерал Сирський провів нараду з питань підвищення якості підготовки ЗСУ. Так, українське командування проаналізувало результати загальної військової підготовки мобілізованих тривалістю 1,5 місяця (замість 30 днів, як було раніше).
Головком заслухав доповідь командира однієї з механізованих бригад про проходження новачками БЗВП на її тилових полігонах.
Гороскоп на 4 лютого: зірки пропонують оновити звички, що важливо пам'ятати
Щоб оплатити комуналку, не вилазитимете з кредитів: українці шоковані новими тарифами на опалення
Надя Дорофєєва розповіла, як їй подарували "щіточку для чищення дірочки": "Всі знають, що я люблю"
Цілий прожитковий мінімум: пенсіонерам призначили солідну доплату, кому пощастило
"Висновки: проведення курсу БЗВП на фондах бригади дозволяє досягти вищого рівня підготовки особового складу. Це дає змогу провести на місці контроль якості; забезпечити посилення навичок роботи з озброєнням і військовою технікою; покращити злагодження колективу та переймання військових традицій військової частини; суттєво зменшити випадки СЗЧ під час підготовки", - зазначив він.
Головком візначає, що є позитивні відгуки з бригад, але водночас залишає бажати кращого рівень психологічної підготовки.
І от з 1 лютого 2025 року в Україні впроваджено нову програму підготовки інструкторів, яка передбачає збільшення терміну їхньої підготовки з 1 до 2 місяців.
Згідно з інформацією, оприлюдненою на офіційному сайті Міністерства оборони України, нова програма включає:
-
Розширений навчальний період: Подовження терміну підготовки дозволить більш детально вивчити необхідні дисципліни та практичні навички.
-
Оновлений навчальний план: Включення нових тем та методик, що відповідають сучасним вимогам та викликам.
-
Покращена методика навчання: Використання сучасних підходів та технологій для підвищення ефективності навчального процесу.