Для всіх наших дорогих та шановних читачів, які уважно стежать за своїми платіжками з комуналки, є дуже важлива інформація. Справа в тому, що українці, які витрачають на оплату комунальних послуг понад 15% своїх доходів, мають право на отримання житлової субсидії.
Однак якщо сім'я має борги за комуналку, допомога на оплату комунальних послуг не призначається.
Роз'яснення з цього питання надали у Пенсійному фонді України.
Там уточнили, що у субсидії відмовляють домогосподарствам, які мають прострочену більше трьох місяців (на дату надання інформації) заборгованість з оплати житлово-комунальних послуг або витрат на управління багатоквартирним будинком, що виникла протягом трьох років та загальна сума якої перевищує 40 неоподатковуваних мінімумів доходів доходів (680 гривень).
Гороскоп на тиждень 17 січня-2 лютого для всіх знаків Зодіаку: самотні Риби, повернення Дів та спокій Раків
Пенсіонери з крихітними пенсіями продовжать злидарювати: чому індексація нічого не змінить
Бронювання тріщить по швах, а ви і не здогадуєтесь: кого з працівників критичних підприємств раптово мобілізують
Українців чекає ціновий землетрус: які продукти з основного раціону стануть на вагу золота
Однак, якщо сім'я сплатила борг і має документальні підтвердження цього факту, житлова субсидія призначається протягом двох місяців з початку опалювального (неопалюваного) сезону.
Також допомогу надають у разі, якщо укладено договір про реструктуризацію заборгованості або коли споживач заперечує заборгованість у судовому порядку (є рішення про відкриття провадження у справі).
"Якщо відсутність заборгованості підтверджена після закінчення двомісячного терміну з початку опалювального (неопалюваного) сезону, житлова субсидія призначається з місяця, наступного за тим, до якого до органу Пенсійного фонду України надійшло документальне підтвердження таких дій", - додали у ПФУ.
Нагадаємо, комунальні пільги призначатимуться за новими правилами: що змусять довести.
Раніше повідомлялося, пенсіонерів готують до перевірок: назвали чотири ключові правила.
Також, пенсіонерів приречуть на голодну старість: чому можуть відібрати пенсійні виплати.