Днями Україна та Велика Британія підписали історичну Угоду про сторічне партнерство, що охоплює науку, освіту, технології та інновації. Цей документ є не лише дипломатичним жестом, але й важливим поштовхом до розвитку української системи освіти та науки, повідомляє МОН.

Однією з найцікавіших ініціатив угоди є об'єднання 100 українських і британських шкіл. Це не лише обмін досвідом між учнями й учителями, а й формування нового покоління, відкритого до міжнародного співробітництва. Окрім того, через Прем’єр-лігу та Британську Раду молодь України отримуватиме підтримку у розвитку навичок і впевненості.

Школярі. Фото: скриншот з відео

Британська підтримка також спрямована на відновлення української освіти після років викликів. Ініціативи передбачають технічну допомогу, обмін досвідом між політиками, а також розширення присутності британських університетів в Україні через нові освітні програми.

Особлива увага приділена популяризації англійської мови. Британська Рада організовує курси для державних службовців та викладачів, допомагаючи Україні інтегруватися у світову спільноту.

Популярні новини зараз

Сиділи без світла, а тепер ще й без газу: українців попередили про можливі обмеження

Продаж авто загонить у мінус: українців приголомшили новими вимогами - не зглянуться навіть на старі авто

Пенсіонерам доплатять 25% до пенсії: хто має право на підвищення

Пенсія на картку більше не прийде: кого терміново чекають в ПФУ

Показати ще

Старшокласники на уроці / фото: inPoland

Програма Chevening також відіграє ключову роль, пропонуючи українським студентам більше стипендій. Окрім того, молодь зможе брати участь у літніх таборах, конкурсах і програмах обміну, спрямованих на розвиток лідерських навичок.

Нагадаємо, шкільна освіта в Україні "вбиває" дитячі таланти: чому українські школярі не отримують знань

Раніше ми розповідали, що останнє слово буде за батьками: МОН просить висловити думку про шкільну реформу

Також, українські школи хочуть наздогнати польські: які реформи впровадять у найближчі п'ять років