В Україні триває загальна мобілізація та заходи щодо оповіщення військовозобов'язаних громадян.
У яких випадках військовозобов'язаного можуть затримати на вулиці та доставити до територіального центру комплектування, розповіли у пресслужбі Львівського обласного ТЦК та СП.
Режим воєнного стану зобов'язує чоловіків мобілізаційного віку від 25 до 60 років носити із собою документи, що засвідчують особу, а також військово-облікові документи.
Якщо під час зустрічі з представниками ТЦК військовозобов'язаний не може пред'явити документи, то він може бути затриманий співробітниками Нацполіції для подальшої доставки до місцевого ТЦК та СП.
Податкова остаточно залізе в гаманці українців: банки почнуть здавати інформацію про рахунки
Старі квартири обкладають податком: українці скоро отримають листи
Пенсію можна підвищити майже на 300 гривень: яку довідку треба передати до ПФУ
Зміни у мобілізації з 1 травня: Генштаб оголосив про важливе нововведення
"Якщо таких документів немає, то під час перевірки співробітники Національної поліції України мають право затримати військовозобов'язаного до встановлення його статусу. А також доставити до ТЦК та СП, де буде вручено повістку, виписано штраф або призначено дату для уточнення військово-облікових даних", - йдеться у повідомленні. у повідомленні.
Крім того, затримати чоловіка можуть, якщо під час перевірки документів встановлять, то він перебуває у розшуку ТЦК, наприклад, через ігнорування повістки.
Раніше інформаційний портал Знай повідомляв, з цими проблемами не забере ТЦК: які діагнози звільнять від мобілізації.
Також наш портал інформував, у розшуку через помилку: що робити, якщо у вас відстрочка від мобілізації, але отримали статус у "Резерв+".
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, українцям, які вигадують виправдання для ухилення від мобілізації, загрожує 6 років в'язниці: "Автобуси не ходили..."