Щоб солдат був готовий до війни і міг ефективно виконувати бойові завдання, йому потрібно вчитися та тренуватися щонайменше 5-6 років, починаючи з 18 років, вважає командир Батальйону ударних безпілотних авіаційних комплексів "Ахіллес" Юрій Федоренко.
В інтерв'ю "Українському радіо" він сказав, що справжня підготовка не повинна обмежуватися кількома місяцями, а має бути довгостроковою, щоб у майбутньому українці могли захистити свою країну та не опинитися у ситуації повторної війни.
На думку Федоренка, всім українцям як чоловікам, так і жінкам слід проходити обов'язкову загальновійськову підготовку з 18 до 23 років. Це забезпечить вищий рівень підготовки, що допоможе як вижити на полі бою, а й ефективно вирішувати бойові завдання.
В ідеалі така підготовка має тривати 5-6 років, а чи не кілька місяців.
Страсна п'ятниця 2025: чому цей день такий важливий, що не можна робити і яких традицій дотримуються віруючі
Стосується одержувачів пенсій, субсидій та пільг: важливе попередження від ПФУ
Нові правила мають скоротити кількість ухилянтів: чоловіки повинні прийти до ТЦК
Пенсіонерам виплатять надбавки: скільки отримають у квітні
Також він підтримує рішення збільшити термін підготовки мобілізованих до двох місяців. Це, за його словами, допоможе підвищити якість підготовки та дозволить солдатам швидше адаптуватися до реальних умов бою. Після цього солдати проходитимуть додаткову адаптацію на базі бойових бригад протягом 20 днів, знайомлячись із бойовими завданнями та специфікою роботи в колективі.
"У поточних реаліях це все, що ми можемо дати", – сказав Федоренко, додавши, що підготовка солдатів – це ключ до їхньої живучості на полі бою та успішного виконання бойових завдань.
Нагадаємо, цивільні лікарі, увага: як потрапити до армії на офіцерську медичну посаду
Раніше ми писали про старі та плавучі електростанції та експертів ООН як "живий щит": Україна знайшла спосіб прожити зі світлом узимку
Крім того, Знай.ua повідомляв, "Навіть боєприпаси не хочуть носити": офіцер ЗСУ закликав відмовитися від примусової мобілізації