Нещодавно у газопостачальній компанії "Нафтогаз" розповіли про нововведення - електронний платіжку в терміналі Ощадбанку. Завдяки цьому ряд звичних процедур буде спрощено.
Але, незважаючи на всі достоїнства цієї платіжки, споживачі знайшли одну вагому проблему. У коментарях одна з українок зазначила, що платіжні документи, видані через термінал самообслуговування, швидко псуються.
"Через рік вже неможливо прочитати такий чек"
У компанії порадили, як зберігати платіжки, адже документи, видані через термінал самообслуговування можуть швидко зіпсуватися.
Гороскоп на 2 січня: поради для всіх знаків, які зроблять четвер трохи легше
Повістка знайде прямо на робочому місці: керівники підприємств отримали нові обов'язки
Повний гороскоп на 2025 рік для всіх знаків Зодіаку: що принесе Зелена Змія у коханні, фінансах та здоров'ї
Повістки, відстрочки та облік: що чекає з Нового року
За словами експертів, як альтернативу можна використовувати аналогічні послуги через онлайн-сервіси. Саме так можна зберігати не лише платіжні документи, а й акти звіряння, різні довідки. З часом всі документи в онлайн форматі не можуть зіпсуватися, а при необхідності їх можна завантажити і роздрукувати без зайвих зусиль.
Вибирати паперові чи документи в онлайн форматі особиста справа кожного споживача. У компанії "Нафтогаз" неодноразово нагадували, що квитанції про оплату різних форматів мають однакову чинність. Але саме електронні зберігають наше довкілля і дозволяють сплатити за послуги, перш ніж прийде роздрукована платіжка.
Нагадаємо, хто має платити за розподіл газу і коли сума нараховується "щонайменше": газмережі звернулися до українців.
Раніше ми повідомляли про "сюрприз" напередодні свят: комунальники посилили боротьбу із боржниками.
Також стало відомо про компенсацію на оплату комунальних послуг: хтось із українців отримає допомогу.