Часто відбувається така ситуація – рахунки за газ сплачуються справно, а у платіжках все одно пишуться борги.

Українці скаржаться, що після успішної оплати, все одно залишаються винними за газ. Тож у компанії "Нафтогаз України" розповіли чому це відбувається. За словами фахівців, цьому є кілька основних причин.

Оплата комуналки, скріншот: YouTube

Причини появи боргу, що не існує

1) Однією з причин може бути те, що з оплати рахунки за газ споживач не вказав призначення платежу та особовий рахунок. Сплачені гроші нікуди не поділися, а залишаються на рахунку до з'ясування обставин справи. Споживачі можуть скласти з компанією акти звіряння розрахунків. Так можна переконатися, що всі кошти були зараховані саме на особовий рахунок конкретного українця.

Якщо оплата буде зарахована некоректно, клієнт повинен надати повний пакет документів, щоб перенести кошти на особовий рахунок споживача.

Популярні новини зараз

Українці у грудні отримають останню пенсію: деталі жорстких обмежень від ПФУ

Відстрочки від мобілізації на паузі: українців попередили про "Резерв+"

Гороскоп на 19 грудня: прогноз для всіх знаків, приправлений добрими емоціями

Тарифи на світло виростуть передчасно: назвали нову ціну за кіловат

Показати ще

Споживання газу. Фото: скрін youtube

2) Ще одним досить поширеним випадком виникнення та накопичення боргів, навіть при оплаті є відсутність актуальних показників лічильника. І тут розрахунок ведеться за конкретні показники лічильника, але в загальні. Для корекції слід викликати представника ГРМ, він заміряє показники. Скориговані дані будуть нараховані вже наступного місяця. Для цього слід звернутися до найближчого відділення постачальника газу. Так можна вирівняти нарахування та платити лише за спожитий продукт і не переплачувати.

Нагадаємо, що взимку можна заощадити на комуналці: як прибрати пару нулів із квитанцій за електроенергію.

Раніше ми повідомляли, що увага для всіх, хто матиме газові плити: Газетки терміново звернулися до українців через холоди.