Малозабезпечені українці можуть отримувати від держави різні види соціальної підтримки, наприклад, субсидію. Цей вид допомоги надається не лише на оплату комунальних платежів. Про це йдеться у матеріалі видання "Телеграф".
Наймасовіша субсидія – оплату житлово-комунальних послуг. Однак цим допомога вразливих верств населення не обмежується, адже існують інші види субсидій.
Субсидія на комуналку
Ця адресна матеріальна допомога надається сім'ї з низьким доходом, які не можуть самостійно платити за газ, світло, опалення, гарячу воду та інші послуги.
Заблокувати можуть не кожен рахунок ухилянта: роз'яснення щодо штрафів від ТЦК
Українцям нарахують близько 2000 грн на комуналку: як отримати виплати
Чергове підняття тарифів на комуналку та проїзд громадським транспортом: коли чекати
Колекціонери гризуться за цю рідкісну монету: готові платити 49 000 грн
Для отримання субсидії необхідно, щоб розмір плати за житлово-комунальні послуги перевищував обов'язковий платіж, що вважається індивідуально для кожного домогосподарства на основі його доходів.
Субсидія на тверде паливо
Українці, які проживають у приватних будинках, де немає централізованого опалення, можуть також претендувати на субсидію. Однак вона надається на купівлю дров та іншого твердого пічного палива.
Допомога виплачується одноразово, один раз на рік. Розмір такої субсидії становить до 21 тисячі гривень.
Субсидія на оренду
Новий вид соціальної підтримки українців, який набуде чинності з січня 2025 року. Отримувати виплати зможуть переселенці, у яких оренда житла коштує понад 30% від сукупних доходів сім'ї. На старті програма здійснюватиметься у кількох пілотних областях.
Раніше портал Знай повідомляв, субсидії на комуналку після Нового року: що потрібно знати українцям.
Також наш портал інформував, субсидія, пенсія та виплати для ВПО: як дізнатися, чи нарахована соціальна допомога не виходячи з дому.
Крім того, інформаційний портал Знай повідомляв, хитруватимете - залишитеся без пенсій: у ПФУ розповіли, кому заборонено працювати в старості.