Грішенков вважає, що підрозділи мають змінюватися щонайменше кожні пів року, адже довготривале перебування в одній зоні виснажує навіть досвідчених військових. Проте часто ротацію здійснити неможливо через нестачу кадрів.
"Азов" і гарячі точки
Підрозділи "Азову" та інші бригади часто залучають до вирішення кризових ситуацій на напрямках прориву ворога. Грішенков розуміє, чому це відбувається, але наголошує, що стратегічне планування могло б запобігти таким перевантаженням.
Командир сказав недоліки в рекрутингу: у військо часто потрапляють люди, які фізично не здатні виконувати бойові завдання, особливо особи старшого віку.
Банки припинили прийом купюр у 50 та 100 доларів: що відбувається і чому
Мобілізація без ТЦК стає ефективнішою: нові умови набрали чинності
Перший день зими принесе українцям підвищені пенсії: хто опинився у списках ПФУ та ООН
Мобільний зв'язок боляче вдарить по бюджету: Vodafone оновлює умови для абонентів з грудня
Натомість молоді українці мали достатньо часу, щоб підготуватися та опанувати потрібні військові спеціальності, наприклад, завдяки онлайн-курсам.
Грішенков зазначив, що багато неповнолітніх прагнуть долучитися до війська, але серед осіб віком 25-45 років охочих значно менше. Така ситуація викликає занепокоєння, адже саме ця вікова категорія має найбільший потенціал для служби.
На думку військового, мобілізацію потрібно вдосконалити, зосередивши увагу на залученні спеціалістів із різних напрямів і підготовці кваліфікованих кадрів.
Нагадаємо, повністю замінить ТЦК: які зміни чекають мобілізацію
Раніше ми писали про те, що в Україні посилять мобілізацію та укріплять міста: до чого слід готуватися
Крім того, Знай.ua повідомляв, позбавлення водійських прав за ухиляння від мобілізації: що треба знати