Мобілізація в Україні стикається з викликами через повільний темп залучення нових бійців до ЗСУ. Військовослужбовець Павло Казарін наголошує, важко знайти підрозділ, який укомплектований хоча б на 75%.

Нестача особового складу впливає на боєздатність армії, залишаючи багато вакантних посад, пише 24 Канал.

Казарін пояснює, що доукомплектування вже існуючих бригад ефективніше, ніж створення нових. Укомплектовані підрозділи мають переваги - краще взаємодіють у бою, менше зазнають втрат, можуть проводити ротації, що дозволяє бійцям відпочивати. Натомість нові бригади потребують більше часу на підготовку.

Навчання у ЗСУ, фото: Facebook

Він вважає, що суспільство має бути готовим до непопулярних рішень. Добровольців, які самостійно долучаються до ЗСУ, вже недостатньо. Більшість людей йдуть служити тільки після отримання повісток, а це уповільнює мобілізацію. За його словами, понад 4 мільйони українців здатні виконувати свій конституційний обов’язок, але мотивація замінюється необхідністю дисципліни.

Популярні новини зараз

Гороскоп на примхливу неділю 17 листопада для всіх знаків Зодіаку: справи можна відкласти на потім

"Жодних рейдів": у ТЦК пояснили, для чого насправді приходять до кав’ярень та клубів

Державний банк блокує рахунки після простої операції: хто може залишитись без грошей

Українців попередили про три місяці без пенсії: у кого будуть проблеми з ПФУ

Показати ще

ЗСУ / фото: Pinterest

Казарін підкреслює, держава має акцентувати на ефективному рекрутингу та пояснювати важливість служби. Реклама військової служби повинна змінити стереотипи, показуючи не лише складнощі, але й братерство, підтримку та спільну мету перемоги.

ЗСУ / фото: Pinterest

Варто зазначити, що ТЦК виконують свою роботу через умови війни, розв'язаної росією. Наші військові проходять підготовку, тоді як росія кидає солдатів у бій без розуміння ціни людського життя. Окупанти руйнують наші домівки, знищують життя. Україна бореться за своє існування, і мобілізація — це наш захист. Інакше агресор примусить нас служити його цілям, перетворюючи наші домівки на плацдарм для нових загарбань.

війська російських окупантів

Пропагандисти ворога намагаються дискредитувати мобілізацію, поширюючи фейки про "несправедливість" чи "відсутність майбутнього" України. Водночас у росії жорсткі мобілізаційні заходи замовчують. Загальна мобілізація в Україні — це вимушений крок, необхідний для захисту від окупантів.

На жаль, позитивних змін на фронті від посилення мобілізації поки що не видно, і це виклик, який потребує рішучих дій.

Раніше ми повідомляли, українці можуть служити неподалік від дому, як скористатися привілеєм.

У ТЦК запропонували альтернативу тим, хто не хоче потрапити на "нуль"- детальніше на Знай.ua.

Нагадаємо, після походу до ТЦК не звільняють, як зберегти робоче місце та зарплату.