У 2025 році Україна вперше проведе сертифікацію для вчителів англійської мови. За рішенням Міністерства освіти і науки, участь у незалежному оцінюванні зможуть взяти до 500 викладачів цієї дисципліни. Це важливий крок у напрямку підвищення якості викладання англійської мови в українських школах.
Процес сертифікації — це можливість підтвердити професійний рівень викладачів, забезпечити підготовку кадрів відповідно до сучасних міжнародних стандартів і гарантувати високу якість освіти учнів. Педагоги, які успішно пройдуть сертифікацію, можуть розраховувати на підвищення кваліфікаційного рівня та додаткові стимули у своїй професійній діяльності.
Наказ, підписаний міністром освіти і науки, окреслює й інші категорії вчителів, які також зможуть долучитися до процесу сертифікації у 2025 році: 1500 викладачів початкових класів та по 1000 учителів української мови й літератури, математики, історії та громадянських дисциплін.
Реєстрація для сертифікації вчителів англійської мови триватиме у два етапи: перший етап — з 23 грудня до 06 січня 2025 року, під час якого педагоги можуть зареєструватися в межах квот для кожної області. Якщо квоту не буде заповнено, 7-9 січня розпочнеться другий етап, у якому вчителі зможуть зареєструватись у межах загальної граничної кількості.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця
"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки
В Україні 60-річні більше не зможуть вийти на пенсію: коли та як зміняться вимоги до стажу
Запровадження сертифікації вчителів англійської мови покликане підняти стандарти викладання мови та підтримати мотивацію педагогів до розвитку. Це не лише відповідь на зростаючий попит на якісну англійську освіту, а й частина загальної реформи, спрямованої на вдосконалення професійних навичок українських педагогів у всіх основних дисциплінах.
Нагадаємо, студенти нічого не знають: науковець вказав на катастрофу в освіті
Раніше ми розповідали, українським школам може не вистачити учнів: залишаться порожні парти
Також, у школах великі проблеми з підручниками: учням пояснюють матеріал "на пальцях"