Кабінет Міністрів України затвердив експериментальний проєкт із забезпечення безпеки у школах, де навчаються понад 200 учнів. Цей проєкт розроблено Міністерством освіти та науки у співпраці з Міністерством внутрішніх справ та Державною службою з надзвичайних ситуацій, і він включає комплекс заходів для створення безпечного середовища в навчальних закладах.
Проєкт передбачає залучення інспекторів служби освітньої безпеки (СОБ) Національної поліції України (НПУ). Їхнє завдання – забезпечити безпеку школярів та працівників навчальних закладів. Також вводиться пропускний режим, щоб запобігти доступу сторонніх осіб або проникненню небезпечних речовин до школи, пишуть у телеграм-каналі Міносвіти.
Для підвищення рівня безпеки на прилеглій до школи території, передбачено встановлення пішохідних переходів із освітленням, щоб зменшити ризики дорожніх інцидентів для учнів.
У школах, які братимуть участь у проєкті, працюватимуть інспектори СОБ, які проходять ретельний відбір, підготовку та спеціальні курси з дитячої вікової психології. Наразі в українських школах вже працює понад 940 таких фахівців, які допомагають підтримувати порядок і безпеку для всіх учасників освітнього процесу.
Пенсіонерам приготували доплати: хто отримає надбавку до пенсії понад 2 тисячі гривень
Гороскоп на 21 листопада для всіх знаків Зодіаку: час покінчити з мотлохом у голові та справах настав
Заплатять усі, але один раз: чому українцям почали надсилати додаткові квитанції на газ
Пропрацював 40 років, а пенсія мізерна: у ПФУ звернулися до українців, сподобається не всім
Варто зазначити, що участь у цьому експерименті є добровільною. Школи можуть ухвалити рішення про приєднання до проєкту на розсуд їхніх засновників. Перелік навчальних закладів, що виявили бажання взяти участь, буде затверджено Міністерством освіти та науки разом із Міністерством внутрішніх справ.
Раніше ми повідомляли, у школах посилять заходи безпеки, стежитимуть у реальному часі.
Тривога під час уроків, батькам зробили попередження- детальніше на Знай.ua.
Нагадаємо, забрати дитину під час тривоги, що потрібно знати батькам?