У Харкові працівники станцій технічного обслуговування (СТО) масово відмовляються виходити на роботу, про що повідомив харківський блогер. За його словами, це пов'язано з «ситуацією в місті», проте деталей він не розкрив. Водночас, у регіоні за останні дні активно проводяться облави на чоловіків, які організовує ТЦК.
У соціальних мережах з’явилися численні відеозаписи, на яких видно залишені автомобілі біля блокпостів, де чергують представники військових комісаріатів. Згідно з інформацією, багато водіїв були забрані до ТЦК прямо з вулиці, або встигли втекти, залишивши свої транспортні засоби. Це свідчить про те, що ситуація в місті викликає страх і невпевненість серед мешканців. Про це повідомляють місцеві телеграм-канали.
Окрім працівників СТО, за інформацією місцевих пабліків, від облав також страждають представники інших професій. Вантажники, доставщики, співробітники фастфудів, сантехніки та працівники компаній, що займаються ремонтом вікон і дверей, також відмовляються виходити на роботу через страх бути призваними до армії. Цей тренд значно впливає на роботу різних секторів економіки в місті.
Додатково, багато таксистів також виявляють обережність і відмовляються виїжджати на маршрути, оскільки бояться, що можуть бути затримані під час облав. Загалом, ситуація в Харкові викликає занепокоєння, і багато людей намагаються уникати виїздів на вулицю через побоювання стати жертвою мобілізації.
"Бусифікацію" обіцяють викорінити: ТЦК застосують новий підхід до мобілізації
Штрафи від ТЦК зростуть вдвічі: ухилянтів добряче потрусять
Масштабне березневе підвищення пенсій: 2300 отримають не всі
Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Нагадаємо, ухилянтів чекають "заочні" штрафи до 25 тисяч гривень
Раніше ми писали про те, що як після мобілізації готують до служби: "Виживуть, якщо будуть битися"
Крім того, Знай.ua повідомляв, "Тебе пер**бать, я пер**бу...": підполковник ТЦК Олександр Товстий жорстко принизив пораненого фронтовика