Наразі ТЦК в Україні змушені проводити мобілізацію через рейди та "бусифікацію", однак в майбутньому можливі зміни в цій практиці. За словами заступника командира 3-ї окремої штурмової бригади майора Максима Жоріна, неможливо вести масштабну війну лише силами добровольців, і мобілізація не може бути лише за бажанням громадян.

У інтерв'ю "Фокусу" Жорін сказав, що українці самі винні в ситуації, що склалася, зокрема у проведенні мобілізаційних рейдів у торговельних закладах. Він підкреслив, що хотів би бачити інші підходи до мобілізації, але наразі альтернатив немає.

Максим Жорін

У майбутньому можуть бути зміни в підходах до роботи з населенням, включаючи інформаційно-агітаційну роботу та рекрутинг. Жорін вважає, що, попри можливі зміни, мобілізація залишиться необхідною, оскільки жодна війна не може базуватися лише на добровольцях.

Важливо змінити ставлення суспільства до мобілізації і підготувати людей до можливої участі у війні. Для цього, на думку військового, слід почати з освіти: школи та університети мають включати базову підготовку, щоб зняти страхи та підготувати населення до реалій війни.

Популярні новини зараз

Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання

Українцям приготували нові виплати: хто отримуватиме 4500 грн щомісяця

"Ощадбанк" блокує пенсійні картки: хто може втратити останні копійки

Хто не виконає вимоги ПФУ – залишиться без пенсії: кому призупинять виплати

Показати ще

ТЦК, воєнкоми, мобілізація \ фото Знай.UA

Люди, які проходять базову підготовку, отримують знання, втрачають страхи та змінюють своє ставлення до ситуації. Жорін вважає, що робота з цивільним населенням є критично важливою і що вона може стати основою для поліпшення загальної ситуації в країні.

Нагадаємо, НАЗК озвучив імена військкомів, які живуть як королі: майна на сотні мільйонів

Раніше ми писали про те, що є цифра 4: мольфарка розповіла, коли закінчиться війна і чи буде Курськ у складі України

Крім того, Знай.ua повідомляв, ЗСУ пояснили масові рейди ТЦК на концерти та ресторани: час дорослішати