Українці активно готуються до початку опалювального сезону, який традиційно стартує із настанням холодів.
Одні закуповують дрова, інші заклеюють вікна, а треті – миють батареї.
Багато хто навіть не підозрює, наскільки важлива ця процедура. Її потрібно щорічно проводити перед тим, як у будинок запускають тепло для того, щоб пил та бруд не перешкоджали віддачі тепла.
Крім того, якщо не прибрати пил, під час роботи вся вона підніметься у повітря, що дуже нашкодить здоров'ю та дихальній системі, зокрема.
Мобільний зв'язок стає розкішшю: Київстар приголомшив абонентів оновленими тарифами
Новорічні канікули затягнуться аж на місяць: чому школи не готові до навчання
З 29 листопада Київстар закриває старі тарифи: чого чекати абонентам
Пенсіонерам доплачуватимуть за вік: кому збільшать виплати автоматично
Процес підготовки батареї дуже простий, але складається з кількох етапів. Для початку варто дістати пилосос, який дозволить не рознести весь пил, їм потрібно прибрати перший шар. Далі застеліть на підлогу шматок поліетилену або ганчірку, щоб брудна вода не капала.
Після цього наберіть теплої води в миску і додайте трохи миючого. Намочіть у розчині йоржик, а потім пройдіться ним між чавунними секціями. Також батареї потрібно обов'язково протерти, а застарілі плями – замочити.
Якщо не хочете використовувати хімію, можете помити батарею розчином з води та перекису водню, мила, соди або лимонної кислоти. Потрібно вибрати один з цих коштів.
Нагадаємо, що більше жодного опалення: газовики попередили українців із газовими плитами.
Раніше ми повідомляли, що вологість, пліснява та фінансові витрати: чому варто відмовитися від сушіння одягу на радіаторах.
Також ми повідомляли про проблеми з опаленням в Україні: ці дрова точно не підійдуть, можна не розраховувати.