У застосунку "Дія" тимчасово призупинили функцію бронювання працівників від мобілізації. Це рішення було ухвалене в контексті проведення аудиту серед вже заброньованих військовозобов'язаних, що дозволяє перевірити їхній статус та відповідність чинним умовам, які визначаються законодавством.

На сьогоднішній день, коли користувачі намагаються зайти у відповідний розділ для бронювання, вони стикаються з повідомленням про те, що ця функція наразі недоступна. У тексті зазначається, що аудит триватиме до 15 листопада.

Це означає, що впродовж цього часу система не буде обробляти нові заявки на бронювання, а також не здійснюватиме жодних змін у вже заброньованих випадках.

Аудит мобілізаційних процесів є важливим кроком для контролю за правомірністю бронювання військовозобов'язаних відповідно до законодавства. У разі виявлення невідповідностей можуть бути вжиті заходи щодо цих осіб.

Популярні новини зараз

Терміново перевіряйте свої гаманці: Нацбанк вилучає з обігу низку купюр

Українцям підвищать пенсії з 1 жовтня

Школи змінюють правила: що чекає на учнів та батьків з 1 вересня 2025 року

Дожити до надбавки: з якого віку пенсіонери можуть отримати спецдоплати

Показати ще

Застосунок "Дія". Фото: Youtube

Після завершення аудиту в "Дії" користувачі отримають повідомлення про відновлення функції бронювання. Громадян закликають слідкувати за оновленнями в додатку, щоб бути в курсі змін та мати можливість користуватися цією функцією.

Нагадаємо, ухилянтів чекають "заочні" штрафи до 25 тисяч гривень

Раніше ми писали про те, що

Крім того, Знай.ua повідомляв, виїзд юнаків закордон: ДПСУ оприлюднили важливу інформацію

Також наш портал інформував, масові рейди ТЦК: що можуть вручити чоловікам, які оновили дані