Адвокат пояснив, як відбувається вручення повісток поштою.
Юрист Володимир Кишеня пояснив, що повістка, надіслана поштою, вважається врученою, навіть якщо особа її фактично не отримала. За словами адвоката, заперечити проти вручення повістки неможливо.
"Оскарженню повістки не підлягають. Були певні спроби, є певна судова практика. Тому оскаржити можна винятково постанову, яка буде винесена за результатами вручення такої повістки в тому разі, якщо ви за цією повісткою не з'явитеся. Що стосується належним чином вручення, то у нас існує постанова Кабміну, якою затверджено певний порядок, яким передбачено вручення повісток. Повістка вважатиметься врученою навіть у тому разі, якщо адресат відмовляється від отримання такої повістки або не проживає за задекларованим чи зареєстрованим місцем проживання"
Цією інформацією адвокат поділився на своїй сторінці у TikTok. Адвокат пояснив, що "Укрпошта" може не доставити листа або повідомити адресата про його невручення. Однак повістка все одно вважається дійсною. Адвокат зазначив, що наразі повістки через пошту надсилаються дуже активно.
Продаж квартири обернеться фінансовим шоком: в Україні встановили нові податки на нерухомість
Вік не захистить: ТЦК шукають спеціалістів серед пенсіонерів - кого заберуть в першу чергу
Пенсія за радянський стаж: українцям рахуватимуть по-новому - хто втратить гроші
Українці масово стають ухилянтами: червона мітка у "Резерв+" ставить хрест на планах
У деяких ЗМІ також з'явилася інформація про те, що "Укрпошта" почала відправляти перші 6 000 повісток без залучення обласних військкоматів.
Раніше ми повідомляли, росія готує нові обстріли, цілитимиться по ядерним об'єктам.
Зарплати заморозили, проте на "Телемарафон" виділили 1,6 млрд. гривень- більш детально на Знай.ua.
Нагадаємо, які зарплати мобілізованим та військовим виплачуватимуть 1 жовтня?