Поліція застерігає прикарпатців не довіряти неправдивій інформації про "соціальну допомогу від держави" та бути обережними.
Про це повідомляє поліція Івано-Франківської області.
Шахраї часто використовують такі схеми, як "компенсація через Інтернет", "фінансування від міжнародних організацій" та "соціальні виплати". Це один із способів ошукати довірливих громадян.
"Нафтогаз" висунув вимогу всім споживачам: на виконання кілька днів
ПФУ проведе перевірку пенсіонерів: хто отримає більше
У ТЦК ходитимете, як на роботу: контроль над чоловіками посилять ще більше
Залишиться тільки жебракувати: від України вимагають підвищення тарифів
Наприклад саме так, жертвою такого шахрайства стала 66-річна жінка з Долини. Вона розповіла поліцейському, що побачила у Facebook оголошення про те, що українці можуть отримати соціальні виплати від держави. Вона перейшла за посиланням в оголошенні і ввела свої особисті дані про банківський рахунок. Після цього з нею зв'язалася особа, яка представилася представником організації, шахрайським шляхом отримала код підтвердження, надісланий їй через SMS, і змогла зняти з її картки понад 30 000 гривень.
Поліція закликає людей бути пильними, не довіряти таким оголошенням і не надавати свою особисту інформацію або банківські рахунки незнайомцям або підозрілим джерелам.
Нагадаємо, українці звинувачують "Ощадбанк" у шахрайстві, списує борги та малює неіснуючі борги.
Українці скаржаться на банкомати Приватбанку, через які легко втратити гроші- більш детально на Знай.ua.
Раніше ми писали, гроші просто "випарувалися", як ПриватБанк дозволив списати із рахунків своїх клієнтів понад чверть мільйона гривень.